Route Type: Bus | ID | ||
---|---|---|---|
210 | Nádraží Klánovice - Blatov sever |
L210D29
|
Details |
212 | Nádraží Klánovice-sever - Nepasické náměstí |
L212D29
|
Details |
221 | Černý Most - Klánovice |
L221D29
|
Details |
222 | Černý Most - VÚ Běchovice |
L222D29
|
Details |
240 | Černý Most - Háje |
L240D29
|
Details |
354 | Praha,Černý Most - Nehvizdy,Mochovská |
L354D29
|
Details |
401 | Praha,Roztyly - Jindřichův Hradec,aut.nádr./Třeboň,aut.nádr. |
L401D29
|
Details |
406 | Praha - Vlašim - Pelhřimov |
L406D29
|
Details |
568 | Střezimíř - Miličín |
L568D29
|
Details |
569 | Mezno - Miličín |
L569D29
|
Details |
646 | Holubice - Kralupy n. Vlt. - Roudnice n. Lab. |
L646D29
|
Details |
686 | Úvaly - Říčany |
L686D29
|
Details |
917 | Obchodní náměstí - Lipence |
L917D29
|
Details |