ID | Description | Type | |
---|---|---|---|
60751 |
444
Wuustwezel - Gooreind - Maria-Ter-Heide - Essen
Essen - Maria-ter-Heide - Gooreind - Wuustwezel/Wuustwezel - Gooreind - Maria-ter-Heide - Essen
|
Bus | Details |
60752 |
445
Brasschaat - Gooreind - Kalmthout
Kalmthout - Gooreind - Brasschaat/Brasschaat - Gooreind - Kalmthout
|
Bus | Details |
60816 |
640
Loenhout - Wuustwezel - Brasschaat - Antwerpen
Loenhout - Wuustwezel - Brasschaat - Antwerpen/Antwerpen - Brasschaat - Wuustwezel - Loenhout
|
Bus | Details |
60817 |
641
Snelbus Wuustwezel via E19 - Antwerpen
Snelbus Wuustwezel - Antwerpen via E19/Snelbus Antwerpen - Wuustwezel via E19
|
Bus | Details |
60819 |
649
Brasschaat - Wuustwezel - Hoogstraten
Hoogstraten - Wuustwezel - Brasschaat/Brasschaat - Wuustwezel - Hoogstraten
|
Bus | Details |
22282
105761