ID | Description | Type | |
---|---|---|---|
60748 |
441
Wildert - Wuustwezel
Wildert - Wuustwezel/Wuustwezel - Wildert
|
Bus | Details |
60749 |
442
Sint-Lenaarts - Wuustwezel - Kalmthout
Kalmthout - Wuustwezel - Sint-Lenaarts/Sint-Lenaarts - Wuustwezel - Kalmthout
|
Bus | Details |
60753 |
446
Nieuwmoer - Brecht - scholen Malle
Nieuwmoer - Brecht - Oostmalle/Oostmalle - Brecht - Nieuwmoer
|
Bus | Details |
60754 |
447
Essen Hoek - Horendonk - Wuustwezel
Essen Hoek - Horendonk - Wuustwezel/Wuustwezel - Horendonk - Essen Hoek
|
Bus | Details |
60755 |
448
Brecht -Wuustwezel - Essen
Essen - Wuustwezel - Brecht/Brecht - Wuustwezel - Essen
|
Bus | Details |
60822 |
659
Ekeren-Donk - Kapellen - Wuustwezel - Hoogstraten
Hoogstraten - Ekeren-Donk/Ekeren-Donk - Hoogstraten
|
Bus | Details |
60826 |
675
Putte - Kalmthout - Wuustwezel
Putte - Kalmthout - Wuustwezel/Wuustwezel - Kalmthout - Putte
|
Bus | Details |
60828 |
679
Essen - Achterbroek - Wuustwezel - Hoogstraten
Hoogstraten - Essen/Essen - Hoogstraten
|
Bus | Details |
22446
105941