OGRODY - Dąbrowskiego - Baranowo/Poznańska - Przeźmierowo/Poznańska - Przeźmierowo/Rynkowa - Przeźmierowo/Sosnowa - Przeźmierowo/Olszynowa - Batorowo/Batorego - Lusowo/Zakrzewska - Zakrzewo/Poznańska - Sierosław/Bukowska - SIEROSŁAW DZIAŁKI^K - Kurs z wjazdem na pętlę: Lusowo/Kościół|SIEROSŁAW DZIAŁKI - Zakrzewo/Poznańska - Lusowo/Zakrzewska - Batorowo/Batorego - Przeźmierowo/Olszynowa - Przeźmierowo/Sosnowa - Przeźmierowo/Rynkowa - Przeźmierowo/Poznańska - Baranowo/Poznańska - Dąbrowskiego - Polska - Nowina - Szpitalna - OGRODY^# - Możliwość przesiadki na pętli: Lusowo/Kościół na autobus linii nr 802 w kier. Ogrodów^K - Kurs z wjazdem na pętlę: Lusowo/Kościół^L - Kurs skrócony do pętli: Lusowo/Kościół
804
#525252
#FFFFFF