OGRODY - Dąbrowskiego - Żeromskiego - Niestachowska - Wojska Polskiego - Golęcińska - Koszalińska - Psarskie - Chojnicka - Wilków Morskich - KIEKRZ^R - Kurs wydłużony do przystanku: Rokietnica/Węzęł Przesiadkowy|KIEKRZ - Chojnicka - Psarskie - Koszalińska - Golęcińska - Wojska Polskiego - Niestachowska - Żeromskiego - Przybyszewskiego - Szpitalna - OGRODY
835
#525252
#FFFFFF