ID | Description | Type | |
---|---|---|---|
7 |
7
POŁABSKA - OGRODY|OGRODY - POŁABSKA
POŁABSKA - Aleje Solidarności - Murawa - Winogrady - Pułaskiego - Fredry - pl. Ratajskiego - pl. Wielkopolski - Małe Garbary - Wyszyńskiego - Jana Pawła II - Zamenhofa - Hetmańska - Reymonta - Przybyszewskiego - Dąbrowskiego - OGRODY^G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Most Teatralny, Dworzec Zachodni^N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych^S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Rondo Śródka, Ron do Rataje, Rondo Starołęka|OGRODY - Przybyszewskiego - Reymonta - Hetmańska - Zamenhofa - Jana Pawła II - Wyszyńskiego - Małe Garbary - pl. Wielkopolski - pl. Ratajskiego - Fredry - Roosevelta - Pułaskiego - Winogrady - Murawa - Aleje Solidarności - POŁABSKA^F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Rondo Starołęka, Rondo Rataje, Kórn icka, Os. Lecha^G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Nowaka-Jeziorańskiego^N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych^S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Rondo Starołęka
|
Tram / Streetcar / Light Rail | Details |
8 |
8
OGRODY - MIŁOSTOWO|MIŁOSTOWO - OGRODY
OGRODY - Dąbrowskiego - Fredry - pl. Ratajskiego - pl. Wielkopolski - Małe Garbary - Wyszyńskiego - Warszawska - MIŁOSTOWO^G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Most Teatralny, Dworzec Zachodni^N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych|MIŁOSTOWO - Wyszyńskiego - Małe Garbary - pl. Wielkopolski - pl. Ratajskiego - Fredry - Dąbrowskiego - OGRODY^G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Most Teatralny, Dworzec Zachodni^N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
|
Tram / Streetcar / Light Rail | Details |
17 |
17
STAROŁĘKA PKM - GÓRCZYN PKM|GÓRCZYN PKM - STAROŁĘKA PKM
STAROŁĘKA PKM - Starołęcka - Hetmańska - Żegrze - Chartowo - Trasa Kórnicka - Warczygłowy - Jana Pawła II - Wyszyńskiego - Małe Garbary - pl. Wielkopolski - pl. Ratajskiego - Gwarna - Święty Marcin - Towarowa - Matyi - Głogowska - GÓRCZYN PKM^F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Os. Czecha^N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych^Z - kurs do pętli Górczyn PKM przez przystanek: Rondo Starołęka, Traugutta, Głogows ka/Hetmańska|GÓRCZYN PKM - Matyi - Towarowa - Święty Marcin - Gwarna - pl. Ratajskiego - pl. Wielkopolski - Małe Garbary - Wyszyńskiego - Jana Pawła II - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Chartowo - Żegrze - Hetmańska - Starołęcka - STAROŁĘKA PKM^F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Os. Lecha^G - zjazd do zajezdni Głogowska^N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych^Z - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Głogowska/Hetmańska, Traugutta, Os. Czecha
|
Tram / Streetcar / Light Rail | Details |
128
MAGA41