ID | Description | Type | |
---|---|---|---|
174 |
174
OS. SOBIESKIEGO - UNII LUBELSKIEJ|UNII LUBELSKIEJ - OS. SOBIESKIEGO
OS. SOBIESKIEGO - Stróżyńskiego - Szymanowskiego - Opieńskiego - Umultowska - Połabska - Aleje Solidarności - Murawa - Słowiańska - Szelągowska - Garbary - Królowej Jadwigi - Krzywoustego - Zamenhofa - Orla - Pawia - Inflancka - Kurlandzka - Obodrzycka - Unii Lubelskiej - UNII LUBELSKIEJ^M - kurs skrócony do przystanku: Małe Garbary|UNII LUBELSKIEJ - Obodrzycka - Kurlandzka - Inflancka - Pawia - Orla - Zamenhofa - Krzywoustego - Strzelecka - Kazimierza Wielkiego - Mostowa - Garbary - Szelągowska - Słowiańska - Murawa - Aleje Solidarności - Połabska - Umultowska - Opieńskiego - Szymanowskiego - Smoleńska - Stróżyńskiego - OS. SOBIESKIEGO^R - kurs skrócony do przystanku: Rondo Rataje
|
Bus | Details |
176 |
176
GARBARY PKM - OS. DĘBINA|OS. DĘBINA - GARBARY PKM
GARBARY PKM - Garbary - Droga Dębińska - Żelazka - Dolna Wilda - Rolna - Wspólna - Dolna Wilda - Czechosłowacka - Łozowa - 28 Czerwca 1956 r. - OS. DĘBINA|OS. DĘBINA - Łozowa - Czechosłowacka - Dolna Wilda - Rolna - Dolna Wilda - Żelazka - Droga Dębińska - Strzelecka - Kazimierza Wielkiego - Mostowa - Garbary - GARBARY PKM
|
Bus | Details |
190 |
190
RONDO RATAJE - OS. SOBIESKIEGO|OS. SOBIESKIEGO - RONDO RATAJE
RONDO RATAJE - Jana Pawła II - Krzywoustego - Strzelecka - Kazimierza Wielkiego - Mostowa - Garbary - Szelągowska - Słowiańska - Piątkowska - Wojciechowskiego - Jaroczyńskiego - Stróżyńskiego - OS. SOBIESKIEGO|OS. SOBIESKIEGO - Jaroczyńskiego - Wojciechowskiego - Piątkowska - Słowiańska - Szelągowska - Garbary - Królowej Jadwigi - Krzywoustego - RONDO RATAJE^M - kurs skrócony do przystanku: Małe Garbary^R - kurs do przystanku Rondo Rataje na ul. Jana Pawła II
|
Bus | Details |
603 |
603
GARBARY PKM - ŁĘCZYCA DWORCOWA|ŁĘCZYCA DWORCOWA - GARBARY PKM
GARBARY PKM - Garbary - Droga Dębińska - Dolna Wilda - Czechosłowacka - Łozowa - 28 Czerwca 1956 r. - Luboń/Armii Poznań - Łęczyca/Poznańska - ŁĘCZYCA DWORCOWA|ŁĘCZYCA DWORCOWA - Luboń/Armii Poznań - 28 Czerwca 1956 r. - Łozowa - Czechosłowacka - Dolna Wilda - Piastowska - Droga Dębińska - Strzelecka - Kazimierza Wielkiego - Mostowa - Garbary - GARBARY PKM^S - Kurs wykonywany tylko w dni nauki szkolnej
|
Bus | Details |
1432
MORO01