ID | Description | Type | |
---|---|---|---|
160 |
160
GARBARY PKM - STARY STRZESZYN|STARY STRZESZYN - GARBARY PKM
GARBARY PKM - Garbary - Małe Garbary - Solna - Nowowiejskiego - al. Wielkopolska - Nad Wierzbakiem - Wojska Polskiego - Podolańska - Szczawnicka - Druskienicka - Zakopiańska - Kosowska - Strzeszyńska - Biskupińska - STARY STRZESZYN|STARY STRZESZYN - Strzeszyńska - Kosowska - Zakopiańska - Druskienicka - Szczawnicka - Podolańska - Wojska Polskiego - Nad Wierzbakiem - al. Wielkopolska - Nowowiejskiego - Solna - Garbary - GARBARY PKM
|
Bus | Details |
164 |
164
PUSZKINA - KACZA|KACZA - PUSZKINA
PUSZKINA - Literacka - Koszalińska - Golęcińska - Wojska Polskiego - Nad Wierzbakiem - Kościelna - Kraszewskiego - Matejki - Kasprzaka - Chociszewskiego - Arciszewskiego - Ściegiennego - Promienista - Mrągowska - Kacza - KACZA|KACZA - Mrągowska - Promienista - Ściegiennego - Arciszewskiego - Chociszewskiego - Kasprzaka - Matejki - Kraszewskiego - Kościelna - Nad Wierzbakiem - Wojska Polskiego - Golęcińska - Koszalińska - Literacka - PUSZKINA^W - kurs skrócony do przystanku: Wojska Polskiego
|
Bus | Details |
182 |
182
OS. WICHROWE WZGÓRZE - GÓRCZYN PKM|GÓRCZYN PKM - OS. WICHROWE WZGÓRZE
OS. WICHROWE WZGÓRZE - Murawa - Słowiańska - Maczka - Wojska Polskiego - Niestachowska - Żeromskiego - Dąbrowskiego - Szpitalna - Grochowska - Arciszewskiego - Ściegiennego - Zgoda - GÓRCZYN PKM|GÓRCZYN PKM - Ściegiennego - Arciszewskiego - Grochowska - Szpitalna - Dąbrowskiego - Żeromskiego - Niestachowska - Wojska Polskiego - Maczka - Piątkowska - Słowiańska - Murawa - OS. WICHROWE WZGÓRZE
|
Bus | Details |
216 |
216
POZNAŃ GŁÓWNY - POZNAŃ GŁÓWNY
POZNAŃ GŁÓWNY - Dworcowa - Roosevelta - Dąbrowskiego - Kościelna - Nad Wierzbakiem - Wojska Polskiego - Witosa - Aleje Solidarności - Piątkowska - Juraszów - Lutycka - Szczawnicka - Druskienicka - Jasielska - Strzeszyńska - Biskupińska - Koszalińska - Literacka - Koszalińska - Golęcińska - Wojska Polskiego - Nad Wierzbakiem - Kościelna - Dąbrowskiego - Roosevelta - Dworcowa - POZNAŃ GŁÓWNY
|
Bus | Details |
226 |
226
POZNAŃ GŁÓWNY - POZNAŃ GŁÓWNY
POZNAŃ GŁÓWNY - Dworcowa - Roosevelta - Dąbrowskiego - Kościelna - Nad Wierzbakiem - Wojska Polskiego - Golęcińska - Koszalińska - Literacka - Koszalińska - Biskupińska - Strzeszyńska - Jasielska - Druskienicka - Szczawnicka - Lutycka - Juraszów - Piątkowska - Aleje Solidarności - Witosa - Wojska Polskiego - Nad Wierzbakiem - Kościelna - Dąbrowskiego - Roosevelta - Dworcowa - POZNAŃ GŁÓWNY
|
Bus | Details |
1455
SLAS01