ID | Description | Type | |
---|---|---|---|
1 |
1
JUNIKOWO - FRANOWO|FRANOWO - JUNIKOWO
JUNIKOWO - Grunwaldzka - Reymonta - Hetmańska - Żegrze - Chartowo - Piaśnicka - Szwajcarska - FRANOWO^G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Nowaka-Jeziorańskiego^N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych^S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Rondo Starołęka|FRANOWO - Piaśnicka - Chartowo - Żegrze - Hetmańska - Reymonta - Grunwaldzka - JUNIKOWO^G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Starołęka, Traugutta^N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych^S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Rondo Starołęka
|
Tram / Streetcar / Light Rail | Details |
13 |
13
JUNIKOWO - STAROŁĘKA PKM|STAROŁĘKA PKM - JUNIKOWO
JUNIKOWO - Grunwaldzka - Bukowska - Święty Marcin - Aleje Marcinkowskiego - Podgórna - pl. Bernardyński - Mostowa - Kórnicka - Jana Pawła II - Zamenhofa - Starołęcka - STAROŁĘKA PKM^G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Bałtyk, Dworzec Zachodni^N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych|STAROŁĘKA PKM - Zamenhofa - Jana Pawła II - Kórnicka - Mostowa - pl. Bernardyński - Podgórna - Aleje Marcinkowskiego - 27 Grudnia - Gwarna - Święty Marcin - Bukowska - Grunwaldzka - JUNIKOWO^F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Rondo Starołęka, Kórnicka, Os. Lech a^N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
|
Tram / Streetcar / Light Rail | Details |
15 |
15
JUNIKOWO - OS. SOBIESKIEGO|OS. SOBIESKIEGO - JUNIKOWO
JUNIKOWO - Grunwaldzka - Bukowska - Roosevelta - Trasa PST - OS. SOBIESKIEGO^F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Rondo Kaponiera, Aleje Marcinkowski iego, Kórnicka, Os. Lecha^G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Bałtyk, Dworzec Zachodni^N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych^w - kursuje od wtorku do piątku|OS. SOBIESKIEGO - Roosevelta - Bukowska - Grunwaldzka - JUNIKOWO^F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Rondo Kaponiera, Most Dworcowy, Poz nań Główny, AWF, Rondo Rataje, Kórnicka, Os. Lecha^G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Bałtyk, Rondo Nowaka-Jeziorańskie go^N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych^w - kursuje od wtorku do piątku
|
Tram / Streetcar / Light Rail | Details |
122 |
122
JUNIKOWO - JUNIKOWO
JUNIKOWO - Grunwaldzka - Wieruszowska - Ziębicka - Grunwaldzka - Smoluchowskiego - Kamiennogórska - Dziewińska - Ścinawska - Grunwaldzka - Cmentarna - Grunwaldzka - JUNIKOWO
|
Bus | Details |
214 |
214
JUNIKOWO - RADOJEWO|MALWOWA - RADOJEWO|RADOJEWO - JUNIKOWO PKM|RADOJEWO - JUNIKOWO
JUNIKOWO - Grunwaldzka - Matejki - Wyspiańskiego - Głogowska - Roosevelta - Fredry - al. Niepodległości - Solna - Garbary - Szelągowska - Naramowicka - al. Praw Kobiet - Naramowicka - Krygowskiego - Dzięgielowa - Naramowicka - Radojewo - Piołunowa - RADOJEWO|MALWOWA - Malwowa - Grunwaldzka - Matejki - Wyspiańskiego - Głogowska - Roosevelta - Fredry - al. Niepodległości - Solna - Garbary - Szelągowska - Naramowicka - al. Praw Kobiet - Naramowicka - Krygowskiego - Dzięgielowa - Naramowicka - Radojewo - Piołunowa - RADOJEWO|RADOJEWO - Radojewo - Naramowicka - al. Praw Kobiet - Naramowicka - Szelągowska - Garbary - Małe Garbary - Solna - al. Niepodległości - Roosevelta - Głogowska - Berwińskiego - Wyspiańskiego - Grunwaldzka - JUNIKOWO PKM^A - kurs do Junikowo^J - kurs wydłużony do przystanku: Junikowo PKM^R - kurs skrócony do przystanku: Rondo Kaponiera|RADOJEWO - Piołunowa - Radojewo - Naramowicka - al. Praw Kobiet - Naramowicka - Szelągowska - Garbary - Małe Garbary - Solna - al. Niepodległości - Roosevelta - Głogowska - Berwińskiego - Wyspiańskiego - Grunwaldzka - JUNIKOWO^A - kurs do Junikowo^J - kurs wydłużony do przystanku: Junikowo PKM^R - kurs skrócony do przystanku: Rondo Kaponiera
|
Bus | Details |
224 |
224
JUNIKOWO PKM - BORANTA|BORANTA - MALWOWA|BORANTA - JUNIKOWO PKM
JUNIKOWO PKM - Grunwaldzka - Matejki - Wyspiańskiego - Głogowska - Roosevelta - Fredry - al. Niepodległości - Solna - Garbary - Szelągowska - Serbska - Lechicka - al. Praw Kobiet - Naramowicka - Boranta - BORANTA^R - kurs skrócony do przystanku Rondo Kaponiera|BORANTA - Naramowicka - al. Praw Kobiet - Lechicka - Wilczak - Szelągowska - Garbary - Małe Garbary - Solna - al. Niepodległości - Roosevelta - Głogowska - Berwińskiego - Wyspiańskiego - Grunwaldzka - Malwowa - MALWOWA^A - kurs do Junikowo PKM^M - kurs do przystanku: Malwowa z pominięciem przystanku: Junikowo PKM^P - kurs wydłużony do przystaku: Plewiska/Straż Pożarna|BORANTA - Boranta - Naramowicka - al. Praw Kobiet - Lechicka - Wilczak - Szelągowska - Garbary - Małe Garbary - Solna - al. Niepodległości - Roosevelta - Głogowska - Berwińskiego - Wyspiańskiego - Grunwaldzka - JUNIKOWO PKM^A - kurs do Junikowo PKM^M - kurs do przystanku: Malwowa z pominięciem przystanku: Junikowo PKM^P - kurs wydłużony do przystaku: Plewiska/Straż Pożarna
|
Bus | Details |
1705
GROT72