ID | Description | Type | |
---|---|---|---|
803 |
803
OGRODY - JUNIKOWO|JUNIKOWO - OGRODY
OGRODY - Dąbrowskiego - Baranowo/Poznańska - Przeźmierowo/Poznańska - Przeźmierowo/Rynkowa - Przeźmierowo/Sosnowa - Przeźmierowo/Olszynowa - Wysogotowo/Wierzbowa - Malwowa - Grunwaldzka - JUNIKOWO^B - Kurs z wjazdem na przystanek: Wysogotowo/Batorowska|JUNIKOWO - Malwowa - Skórzewska - Wysogotowo/Wierzbowa - Przeźmierowo/Olszynowa - Przeźmierowo/Sosnowa - Przeźmierowo/Rynkowa - Przeźmierowo/Poznańska - Baranowo/Poznańska - Dąbrowskiego - Polska - Nowina - Szpitalna - OGRODY^B - Kurs z wjazdem na przystanek: Wysogotowo/Batorowska
|
Bus | Details |
889 |
889
PRZEŹMIEROWO KOŚCIELNA - WIELKIE|WIELKIE - PRZEŹMIEROWO KOŚCIELNA
PRZEŹMIEROWO KOŚCIELNA - Przeźmierowo/Rynkowa - Przeźmierowo/Kościelna - Baranowo/Ametystowa - Baranowo/Poznańska - Przeźmierowo/Szamotulska - Baranowo/ - Baranowo/Szamotulska - Chyby/Szamotulska - Wielkie - WIELKIE^C - Kurs z wjazdem na przystanek: Chyby/Szkolna^S - Kurs wykonywany tylko w dni nauki szkolnej|WIELKIE - Chyby/Szamotulska - Baranowo/Szamotulska - Baranowo/Wypoczynkowa - Przeźmierowo/Poznańska - Baranowo/Poznańska - Baranowo/Ametystowa - Przeźmierowo/Kościelna - Przeźmierowo/Rynkowa - PRZEŹMIEROWO KOŚCIELNA^B - Kurs skrócony do przystanku: Baranowo/Przemysława^C - Kurs z wjazdem na przystanek: Chyby/Szkolna^S - Kurs wykonywany tylko w dni nauki szkolnej^W - Kurs wydłużony do pętli: Wysogotowo/Długa
|
Bus | Details |
1934
WYZBO02