ID | Description | Type | |
---|---|---|---|
1 |
1
JUNIKOWO - FRANOWO|FRANOWO - JUNIKOWO
JUNIKOWO - Grunwaldzka - Reymonta - Hetmańska - Żegrze - Chartowo - Piaśnicka - Szwajcarska - FRANOWO^G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Nowaka-Jeziorańskiego^N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych^S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Rondo Starołęka|FRANOWO - Piaśnicka - Chartowo - Żegrze - Hetmańska - Reymonta - Grunwaldzka - JUNIKOWO^G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Starołęka, Traugutta^N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych^S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Rondo Starołęka
|
Tram / Streetcar / Light Rail | Details |
3 |
3
UNII LUBELSKIEJ - BŁAŻEJA|BŁAŻEJA - UNII LUBELSKIEJ
UNII LUBELSKIEJ - Unii Lubelskiej - Żegrze - Chartowo - Trasa Kórnicka - Warczygłowy - Kórnicka - Mostowa - pl. Bernardyński - Podgórna - Aleje Marcinkowskiego - 27 Grudnia - Fredry - Roosevelta - Pułaskiego - Winogrady - Przełajowa - Naramowicka - al. Praw Kobiet - BŁAŻEJA^F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Os. Czecha^N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych^W - kurs skrócony do przystanku: Włodarska|BŁAŻEJA - Naramowicka - Przełajowa - Winogrady - Pułaskiego - Roosevelta - Święty Marcin - Aleje Marcinkowskiego - Podgórna - pl. Bernardyński - Mostowa - Kórnicka - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Chartowo - Żegrze - Unii Lubelskiej - UNII LUBELSKIEJ^F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Os. Lecha^G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Kaponiera, Dworzec Zachodni^N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
|
Tram / Streetcar / Light Rail | Details |
11 |
11
PIĄTKOWSKA - UNII LUBELSKIEJ|UNII LUBELSKIEJ - PIĄTKOWSKA
PIĄTKOWSKA - Bronowa - Witosa - os. Winiary - Winiarska - Wołyńska - Małopolska - al. Wielkopolska - Pułaskiego - Roosevelta - Głogowska - Hetmańska - Unii Lubelskiej - UNII LUBELSKIEJ^F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Rondo Żegrze, Os. Czecha^G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Dworzec Zachodni^N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych^S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Rondo Starołęka|UNII LUBELSKIEJ - Hetmańska - Głogowska - Roosevelta - Pułaskiego - al. Wielkopolska - Małopolska - Wołyńska - Winiarska - os. Winiary - Witosa - Bronowa - PIĄTKOWSKA^F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Rondo Żegrze, Os. Czecha^G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Starołęka, Traugutta^N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych^S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Rondo Starołęka
|
Tram / Streetcar / Light Rail | Details |
17 |
17
STAROŁĘKA PKM - GÓRCZYN PKM|GÓRCZYN PKM - STAROŁĘKA PKM
STAROŁĘKA PKM - Starołęcka - Hetmańska - Żegrze - Chartowo - Trasa Kórnicka - Warczygłowy - Jana Pawła II - Wyszyńskiego - Małe Garbary - pl. Wielkopolski - pl. Ratajskiego - Gwarna - Święty Marcin - Towarowa - Matyi - Głogowska - GÓRCZYN PKM^F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Os. Czecha^N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych^Z - kurs do pętli Górczyn PKM przez przystanek: Rondo Starołęka, Traugutta, Głogows ka/Hetmańska|GÓRCZYN PKM - Matyi - Towarowa - Święty Marcin - Gwarna - pl. Ratajskiego - pl. Wielkopolski - Małe Garbary - Wyszyńskiego - Jana Pawła II - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Chartowo - Żegrze - Hetmańska - Starołęcka - STAROŁĘKA PKM^F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Os. Lecha^G - zjazd do zajezdni Głogowska^N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych^Z - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Głogowska/Hetmańska, Traugutta, Os. Czecha
|
Tram / Streetcar / Light Rail | Details |
19 |
19
DĘBIEC PKM - POŁABSKA|POŁABSKA - DĘBIEC PKM
DĘBIEC PKM - 28 Czerwca 1956 r. - Górna Wilda - Królowej Jadwigi - Strzelecka - Aleje Marcinkowskiego - 27 Grudnia - Fredry - Roosevelta - Pułaskiego - Winogrady - Murawa - Aleje Solidarności - POŁABSKA^N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych|POŁABSKA - Murawa - Winogrady - Pułaskiego - Fredry - Gwarna - Święty Marcin - Aleje Marcinkowskiego - Strzelecka - Królowej Jadwigi - Górna Wilda - 28 Czerwca 1956 r. - DĘBIEC PKM^F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Pamiątkowa, Rondo Starołęka, Rondo Żegrze^N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
|
Tram / Streetcar / Light Rail | Details |
162 |
162
RONDO RATAJE - RONDO RATAJE
RONDO RATAJE - Jana Pawła II - Zamenhofa - Piłsudskiego - Inflancka - Piaśnicka - Chartowo - Torowa - Pokrzywno - Pabianicka - Tarnowska - Ostrowska - Chartowo - Piaśnicka - Inflancka - Piłsudskiego - Zamenhofa - Krzywoustego - RONDO RATAJE^R - kurs do przystanku Rondo Rataje na ul. Jana Pawła II
|
Bus | Details |
166 |
166
ZIELINIEC - RONDO RATAJE|RONDO RATAJE - ZIELINIEC
ZIELINIEC - Kamieńska - Sarnia - Warszawska - Browarna - Abpa Dymka - Folwarczna - Szwajcarska - Kurlandzka - Chartowo - Wiatraczna - Inflancka - Piłsudskiego - Zamenhofa - Krzywoustego - RONDO RATAJE^R - kurs do przystanku Rondo Rataje na ul. Jana Pawła II|RONDO RATAJE - Jana Pawła II - Zamenhofa - Piłsudskiego - Inflancka - Bobrzańska - Chartowo - Kurlandzka - Szwajcarska - Folwarczna - Abpa Dymka - Browarna - Światopełka - Warszawska - Sośnicka - Sarnia - Kamieńska - ZIELINIEC
|
Bus | Details |
196 |
196
RONDO RATAJE - RONDO RATAJE
RONDO RATAJE - Jana Pawła II - Zamenhofa - Piłsudskiego - Inflancka - Piaśnicka - Chartowo - Torowa - Ostrowska - Tarnowska - Pabianicka - Pokrzywno - Torowa - Chartowo - Piaśnicka - Inflancka - Piłsudskiego - Zamenhofa - Krzywoustego - RONDO RATAJE^R - kurs do przystanku Rondo Rataje na ul. Jana Pawła II
|
Bus | Details |
201 |
201
UNII LUBELSKIEJ - OS. SOBIESKIEGO|OS. SOBIESKIEGO - UNII LUBELSKIEJ
UNII LUBELSKIEJ - Unii Lubelskiej - Żegrze - Chartowo - Trasa Kórnicka - Warczygłowy - Kórnicka - Mostowa - pl. Bernardyński - Podgórna - Aleje Marcinkowskiego - 27 Grudnia - Gwarna - Święty Marcin - Roosevelta - Głogowska - Trasa PST - OS. SOBIESKIEGO^# - nie kursuje w nocy z poniedziałku na wtorek^F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Os. Czecha^K - od przystanku Rondo Kaponiera zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Dworzec Zachodni, Głogowska/Hetmańska, Traugutta, Rondo Starołęka^N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych^S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Rondo Żegrze, Ron do Starołęka|OS. SOBIESKIEGO - Głogowska - Roosevelta - Święty Marcin - Aleje Marcinkowskiego - Podgórna - pl. Bernardyński - Mostowa - Kórnicka - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Chartowo - Żegrze - Unii Lubelskiej - UNII LUBELSKIEJ^# - nie kursuje w nocy z poniedziałku na wtorek^F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Os. Lecha^N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
|
Tram / Streetcar / Light Rail | Details |
210
OCZ72