ID | Description | Type | |
---|---|---|---|
484 |
484
SWARZĘDZ WĘZEŁ PRZESIADKOWY - ZALASEWO OS. LEŚNE
SWARZĘDZ WĘZEŁ PRZESIADKOWY - Swarzędz/Tabaki - Swarzędz/pl. Niezłomnych - Swarzędz/Polna - Swarzędz/Średzka - Swarzędz/Tysiąclecia - Swarzędz/Graniczna - Swarzędz/Kórnicka - Zalasewo/Kórnicka - Zalasewo/Transportowa - ZALASEWO OS. LEŚNE^A - kurs do Garby Wielkie Pętla^B - przez Polną^C - kurs do Garby Małe Pętla^D - kurs do Tulce Kościół^Y - NA LINII NIE OBOWIĄZUJE TARYFA ZTM
|
Bus | Details |
489 |
489
SWARZĘDZ WĘZEŁ PRZESIADKOWY - KLESZCZEWO PARK|KLESZCZEWO PARK - SWARZĘDZ WĘZEŁ PRZESIADKOWY
SWARZĘDZ WĘZEŁ PRZESIADKOWY - Swarzędz/Tabaki - Swarzędz/Kościuszki - Swarzędz/Średzka - Zalasewo/Średzka - Kruszewnia/Średzka - Gowarzewo/Swarzędzka - Gowarzewo/Siekierecka - Siekierki Wielkie/Tulecka - Siekierki Wielkie/Szkolna - Siekierki Wielkie/Tulecka - Gowarzewo/Siekierecka - Gowarzewo/Trzecka - Trzek/Czereśniowa - Trzek/Trzek - Kleszczewo/Poznańska - KLESZCZEWO PARK^X - LINIA BEZ OPŁATY ZA PRZEJAZD|KLESZCZEWO PARK - Trzek/Trzek - Trzek/Czereśniowa - Gowarzewo/Trzecka - Gowarzewo/Siekierecka - Siekierki Wielkie/Tulecka - Siekierki Wielkie/Szkolna - Siekierki Wielkie/Tulecka - Gowarzewo/Siekierecka - Gowarzewo/Swarzędzka - Kruszewnia/Średzka - Zalasewo/Średzka - Swarzędz/Średzka - Swarzędz/Kościuszki - Swarzędz/Tabaki - SWARZĘDZ WĘZEŁ PRZESIADKOWY^X - LINIA BEZ OPŁATY ZA PRZEJAZD
|
Bus | Details |
494 |
494
GARBY MAŁE PĘTLA - KOBYLNICA STACJA
GARBY MAŁE PĘTLA - Garby Małe/Podleśna - Garby Małe/Tulecka - Garby Wielkie/Tulecka - Zalasewo/Kórnicka - Swarzędz/Graniczna - Swarzędz/Tysiąclecia - Swarzędz/Średzka - Swarzędz/Kościuszki - Swarzędz/pl. Niezłomnych - Swarzędz/Cieszkowskiego - Swarzędz/Kwaśniewskiego - Swarzędz/os. Kościuszkowców - Gruszczyn/Swarzędzka - Kobylnica/ - KOBYLNICA STACJA^W - Kurs skrócony do przystanku Swarzędz/Węzeł Przesiadkowy^Y - NA LINII NIE OBOWIĄZUJE TARYFA ZTM
|
Bus | Details |
498 |
498
KRUSZEWNIA PĘTLA - SWARZĘDZ WĘZEŁ PRZESIADKOWY|SWARZĘDZ WĘZEŁ PRZESIADKOWY - KRUSZEWNIA PĘTLA
KRUSZEWNIA PĘTLA - Kruszewnia/Spółdzielcza - Kruszewnia/Średzka - Zalasewo/Średzka - Swarzędz/Średzka - Swarzędz/Kościuszki - Swarzędz/pl. Niezłomnych - Swarzędz/Tabaki - SWARZĘDZ WĘZEŁ PRZESIADKOWY^B - Kurs przez przystanki Rabowice/Składowisko i Jasin/Rabowicka Pętla^S - Kurs przez przystanek Rabowice/Składowisko^Y - NA LINII NIE OBOWIĄZUJE TARYFA ZTM|SWARZĘDZ WĘZEŁ PRZESIADKOWY - Swarzędz/pl. Niezłomnych - Swarzędz/Kościuszki - Swarzędz/Rabowicka - Jasin/Rabowicka - Jasin/Bliska - Rabowice/Bliska - Rabowice/Bukowa - Rabowice/Olszynowa - Kruszewnia/Średzka - Kruszewnia/Czarnoleska - Kruszewnia/Spółdzielcza - KRUSZEWNIA PĘTLA^J - Kurs skrócony do przystanku Jasin/Rabowicka Pętla^S - Kurs przez przystanek Rabowice/Składowisko^Y - NA LINII NIE OBOWIĄZUJE TARYFA ZTM
|
Bus | Details |
2491
SDDWO02