ID | Description | Type | |
---|---|---|---|
790 |
790
TARNOWO PDG OSTATNIA - DOPIEWO DWORZEC KOLEJOWY|DOPIEWO DWORZEC KOLEJOWY - TARNOWO PDG OSTATNIA
TARNOWO PDG OSTATNIA - Tarnowo Pdg/Nowa - Tarnowo Pdg/Poznańska - Jankowice/Poznańska - Lusówko/Tarnowska - Lusówko/Zespołowa - Lusówko/Dopiewska - Sierosław/Bukowska - Więckowice/Gromadzka - Fiałkowo/Gromadzka - Dopiewo/Więckowska - Dopiewo/Poznańska - Dopiewo/Leśna - DOPIEWO DWORZEC KOLEJOWY^X - LINIA BEZ OPŁATY ZA PRZEJAZD|DOPIEWO DWORZEC KOLEJOWY - Dopiewo/Poznańska - Dopiewo/Więckowska - Fiałkowo/Gromadzka - Więckowice/Gromadzka - Więckowice/ - Więckowice/Gromadzka - Sierosław/Bukowska - Lusówko/Dopiewska - Lusówko/Zespołowa - Lusówko/Tarnowska - Jankowice/Poznańska - Tarnowo Pdg/Poznańska - Tarnowo Pdg/Nowa - TARNOWO PDG OSTATNIA^X - LINIA BEZ OPŁATY ZA PRZEJAZD
|
Bus | Details |
821 |
821
OGRODY - LUSÓWKO ROZALIN PĘTLA|LUSÓWKO ROZALIN PĘTLA - OGRODY
OGRODY - Dąbrowskiego - Baranowo/Poznańska - Przeźmierowo/Szamotulska - Baranowo/Szamotulska - Chyby/Szamotulska - Wielkie - Kobylniki/Szamotulska - Napachanie/Poznańska - Napachanie/Tarnowska - Tarnowo Pdg/Rokietnicka - Tarnowo Pdg/Poznańska - Jankowice/Poznańska - Lusówko/Admiralska - Lusówko/Tarnowska - Lusówko/Zespołowa - Lusówko/Dopiewska - LUSÓWKO ROZALIN PĘTLA^# - Możliwość przesiadki na przyst. Tarnowo Pdg/Centrum na autobus linii nr 813 w kier. Kaźmierz/Rynek^P - Kurs z wjazdem na przystanek: Tarnowo Pdg/Poznańska Szkoła^T - Kurs skrócony do przystanku: Tarnowo Pdg/Centrum|LUSÓWKO ROZALIN PĘTLA - Lusówko/Zespołowa - Lusówko/Tarnowska - Lusówko/Admiralska - Jankowice/Poznańska - Tarnowo Pdg/Poznańska - Tarnowo Pdg/Rakoniewicka - Tarnowo Pdg/Rokietnicka - Napachanie/Tarnowska - Napachanie/Poznańska - Kobylniki/Szamotulska - Wielkie - Chyby/Szamotulska - Baranowo/Szamotulska - Przeźmierowo/Poznańska - Baranowo/Poznańska - Dąbrowskiego - Polska - Nowina - Szpitalna - OGRODY^P - Kurs z wjazdem na przystanek: Tarnowo Pdg/Poznańska Szkoła
|
Bus | Details |
3336
LKSTO01