ID | Description | Type | |
---|---|---|---|
188 |
188
UMULTOWO SZKOŁA - OS. SOBIESKIEGO|OS. SOBIESKIEGO - UMULTOWO SZKOŁA
UMULTOWO SZKOŁA - Zagajnikowa - Dzięgielowa - Naramowicka - Radojewo - Piołunowa - Radojewo - Jaśkowiaka - Morasko - Stróżyńskiego - Szymanowskiego - Szeligowskiego - Stróżyńskiego - OS. SOBIESKIEGO^S - kurs wykonywany tylko w dni nauki szkolnej |OS. SOBIESKIEGO - Szeligowskiego - Szymanowskiego - Stróżyńskiego - Morasko - Jaśkowiaka - Radojewo - Piołunowa - Radojewo - Naramowicka - Zagajnikowa - UMULTOWO SZKOŁA^R - kurs skrócony do przystanku Radojewo przez przystanek Morasko^S - kurs wykonywany tylko w dni nauki szkolnej
|
Bus | Details |
253 |
253
OS. SOBIESKIEGO - CHLUDOWO SZKOŁA|CHLUDOWO SZKOŁA - OS. SOBIESKIEGO
OS. SOBIESKIEGO - Stróżyńskiego - Szeligowskiego - Szymanowskiego - Stróżyńskiego - Morasko - Suchy Las/Meteorytowa - Suchy Las/Leśna - Suchy Las/Obornicka - Jelonek/Obornicka - Złotniki/Obornicka - Złotniki/Łagiewnicka - Złotniki/Obornicka - Złotkowo/Obornicka - Złotkowo/Lipowa - Złotkowo/Złota - Złotkowo/Sobocka - Golęczewo/Dworcowa - Zielątkowo/Dworcowa - Zielątkowo/Leśna - Zielątkowo/Dworcowa - Chludowo/Dworcowa - Chludowo/Poznańska - CHLUDOWO SZKOŁA|CHLUDOWO SZKOŁA - Chludowo/Rynek - Chludowo/Kościelna - Chludowo/Dworcowa - Zielątkowo/Dworcowa - Zielątkowo/Leśna - Zielątkowo/Dworcowa - Golęczewo/Dworcowa - Golęczewo/Obornicka - Złotkowo/Sobocka - Złotkowo/Złota - Złotkowo/Lipowa - Złotkowo/Obornicka - Złotniki/Obornicka - Złotniki/Łagiewnicka - Złotniki/Obornicka - Jelonek/Obornicka - Suchy Las/Obornicka - Suchy Las/Bogusławskiego - Suchy Las/Leśna - Suchy Las/Meteorytowa - Morasko - Stróżyńskiego - Szymanowskiego - Szeligowskiego - Stróżyńskiego - OS. SOBIESKIEGO
|
Bus | Details |
901 |
901
OS. SOBIESKIEGO - ZŁOTNIKI OSIEDLE|ZŁOTNIKI OSIEDLE - OS. SOBIESKIEGO
OS. SOBIESKIEGO - Stróżyńskiego - Szeligowskiego - Szymanowskiego - Stróżyńskiego - Morasko - Suchy Las/Meteorytowa - Suchy Las/Leśna - Suchy Las/Bogusławskiego - Suchy Las/Powstańców Wlkp. - Złotniki/Sosnowa - Złotniki/Muchomorowa - Złotniki/Dworcowa - Złotniki/Krzemowa - Złotniki/Czołgowa - Złotniki/Jelonkowa - ZŁOTNIKI OSIEDLE^C - Kurs z wjazdem na przystanek: Suchy Las/Cmentarz^T - Kurs z wjazdem na przystanek: Suchy Las/Teren Aktywnej Edukacji i Sportu|ZŁOTNIKI OSIEDLE - Złotniki/Dworcowa - Złotniki/Sosnowa - Złotniki/Nektarowa - Suchy Las/Powstańców Wlkp. - Suchy Las/Sucholeska - Suchy Las/Bogusławskiego - Suchy Las/Leśna - Suchy Las/Meteorytowa - Morasko - Stróżyńskiego - Szymanowskiego - Szeligowskiego - Stróżyńskiego - OS. SOBIESKIEGO^C - Kurs z wjazdem na przystanek: Suchy Las/Cmentarz^T - Kurs z wjazdem na przystanek: Suchy Las/Teren Aktywnej Edukacji i Sportu
|
Bus | Details |
902 |
902
OS. SOBIESKIEGO - SUCHY LAS TEREN AKTYWNEJ EDUKACJI I SPORTU|SUCHY LAS TEREN AKTYWNEJ EDUKACJI I SPORTU - OS. SOBIESKIEGO
OS. SOBIESKIEGO - Szeligowskiego - Szymanowskiego - Stróżyńskiego - Morasko - Meteorytowa - Suchy Las/Alejowa - Suchy Las/Bogusławskiego - SUCHY LAS TEREN AKTYWNEJ EDUKACJI I SPORTU^M - W okresie ferii letnich kurs skrócony do przystanku: Morasko |SUCHY LAS TEREN AKTYWNEJ EDUKACJI I SPORTU - Suchy Las/Alejowa - Meteorytowa - Morasko - Stróżyńskiego - Szymanowskiego - Szeligowskiego - Stróżyńskiego - OS. SOBIESKIEGO
|
Bus | Details |
904 |
904
OS. SOBIESKIEGO - ZŁOTNIKI WIEŚ|ZŁOTNIKI WIEŚ - OS. SOBIESKIEGO
OS. SOBIESKIEGO - Szeligowskiego - Szymanowskiego - Stróżyńskiego - Morasko - Suchy Las/Meteorytowa - Suchy Las/Leśna - Suchy Las/Obornicka - Jelonek/Obornicka - Złotniki/Czołgowa - Złotniki/Jelonkowa - Złotniki/Obornicka - Złotniki/Łagiewnicka - ZŁOTNIKI WIEŚ|ZŁOTNIKI WIEŚ - Złotniki/Obornicka - Złotniki/Czołgowa - Złotniki/Jelonkowa - Złotniki/Obornicka - Jelonek/Obornicka - Suchy Las/Obornicka - Suchy Las/Bogusławskiego - Suchy Las/Leśna - Suchy Las/Meteorytowa - Morasko - Stróżyńskiego - Szymanowskiego - Szeligowskiego - Stróżyńskiego - OS. SOBIESKIEGO
|
Bus | Details |
905 |
905
OS. SOBIESKIEGO - CHLUDOWO SZKOŁA|CHLUDOWO SZKOŁA - OS. SOBIESKIEGO
OS. SOBIESKIEGO - Szeligowskiego - Szymanowskiego - Stróżyńskiego - Morasko - Suchy Las/Meteorytowa - Suchy Las/Leśna - Suchy Las/Obornicka - Jelonek/Obornicka - Złotniki/Obornicka - Złotniki/Pawłowicka - Złotniki/Dworcowa - Złotniki/Łagiewnicka - Złotkowo/Obornicka - Złotkowo/Lipowa - Złotkowo/Złota - Złotkowo/Sobocka - Golęczewo/Dworcowa - Zielątkowo/Dworcowa - Zielątkowo/Leśna - Zielątkowo/Dworcowa - Chludowo/Dworcowa - Chludowo/Poznańska - CHLUDOWO SZKOŁA^T - W dni nauki szkolnej kurs z wjazdem na przystanek: Suchy Las/TAEiS|CHLUDOWO SZKOŁA - Chludowo/Rynek - Chludowo/Kościelna - Chludowo/Dworcowa - Zielątkowo/Dworcowa - Zielątkowo/Leśna - Zielątkowo/Dworcowa - Golęczewo/Dworcowa - Golęczewo/Obornicka - Złotkowo/Sobocka - Złotkowo/Złota - Złotkowo/Lipowa - Złotkowo/Obornicka - Złotniki/Pawłowicka - Złotniki/Dworcowa - Złotniki/Łagiewnicka - Złotniki/Obornicka - Jelonek/Obornicka - Suchy Las/Obornicka - Suchy Las/Bogusławskiego - Suchy Las/Leśna - Suchy Las/Meteorytowa - Morasko - Stróżyńskiego - Szymanowskiego - Szeligowskiego - Stróżyńskiego - OS. SOBIESKIEGO
|
Bus | Details |
376
WIET02