ID | Description | Type | |
---|---|---|---|
198 |
198
UAM OS. RÓŻANY POTOK - OS. SOBIESKIEGO|OS. SOBIESKIEGO - UAM OS. RÓŻANY POTOK
UAM OS. RÓŻANY POTOK - Krygowskiego - Uniwersytetu Poznańskiego - Umultowska - Opieńskiego - Szymanowskiego - Smoleńska - Stróżyńskiego - OS. SOBIESKIEGO^F - kurs z wjazdem na przystanek: UAM Wydzał Fizyki^S - kurs wykonywany tylko w dni nauki szkolnej ^s - kurs wykonywany tylko w dni nauki szkolnej|OS. SOBIESKIEGO - Szymanowskiego - Opieńskiego - Umultowska - Uniwersytetu Poznańskiego - Krygowskiego - UAM OS. RÓŻANY POTOK^F - kurs z wjazdem na przystanek: UAM Wydzał Fizyki^S - kurs wykonywany tylko w dni nauki szkolnej ^U - kurs wydłużony do przystanku: Umultowo Szkoła, przez: Kresowa/ Widła kowa/ Rumiankowa bez wjazdu na przystanek UAM Os.Różany Potok
|
Bus | Details |
348 |
348
PRZEBĘDOWO PĘTLA - OS. SOBIESKIEGO|OS. SOBIESKIEGO - PRZEBĘDOWO PĘTLA
PRZEBĘDOWO PĘTLA - Przebędowo/ - M. Goślina/Rogozińska - M. Goślina/Kolejowa - M. Goślina/Wojska Polskiego - M. Goślina/Poznańska - M. Goślina/Długa - M. Goślina/Kutrzeby - Szlachęcin/ - Bolechowo-Os./Obornicka - Promnice/Wojska Polskiego - Biedrusko/Zjednoczenia - Biedrusko/Poznańska - Radojewo - Naramowicka - Krygowskiego - Uniwersytetu Poznańskiego - Umultowska - Opieńskiego - Szymanowskiego - Smoleńska - Stróżyńskiego - OS. SOBIESKIEGO|OS. SOBIESKIEGO - Szymanowskiego - Opieńskiego - Umultowska - Uniwersytetu Poznańskiego - Krygowskiego - Dzięgielowa - Naramowicka - Radojewo - Piołunowa - Radojewo - Biedrusko/Poznańska - Biedrusko/Zjednoczenia - Promnice/Wojska Polskiego - Bolechowo-Os./Obornicka - Szlachęcin/ - M. Goślina/Kutrzeby - M. Goślina/Długa - M. Goślina/Poznańska - M. Goślina/Mostowa - M. Goślina/Kolejowa - M. Goślina/Rogozińska - Przebędowo/ - PRZEBĘDOWO PĘTLA
|
Bus | Details |
414
UAMK02