ID | Description | Type | |
---|---|---|---|
186 |
186
KIEKRZ - OGRODY|OGRODY - KIEKRZ
KIEKRZ - Wilków Morskich - Chojnicka - Słupska - Sianowska - Dąbrowskiego - OGRODY|OGRODY - Szpitalna - Nowina - Dąbrowskiego - Sianowska - Słupska - Chojnicka - Wilków Morskich - KIEKRZ^P - kurs z wjazdem na przystanek: Psarskie Przejazd Kolejowy
|
Bus | Details |
219 |
219
WICHROWA - POZNAŃ GŁÓWNY|POZNAŃ GŁÓWNY - WICHROWA
WICHROWA - Dąbrowskiego - Polska - Nowina - Szpitalna - Dąbrowskiego - Kraszewskiego - Zwierzyniecka - Dworcowa - POZNAŃ GŁÓWNY^A - kursuje przez Kiekrz Sanktuarium|POZNAŃ GŁÓWNY - Zwierzyniecka - Kraszewskiego - Dąbrowskiego - Szpitalna - Nowina - Dąbrowskiego - Sianowska - Dąbrowskiego - WICHROWA^K - Kurs wydłużony do pętli: Kiekrz^O - Kurs skrócony do przystanku: Ogrody^R - Kurs wydłużony do przystanku: Rokietnica/Os.Kalinowe, z wjazdem na pętle Kiekrz
|
Bus | Details |
833 |
833
STARZYNY RYNKOWA - OGRODY|OGRODY - STARZYNY RYNKOWA
STARZYNY RYNKOWA - Starzyny/Poznańska - Kiekrz/Poznańska - Rokietnica/Trakt Napoleoński - Rokietnica/Szkolna - Rokietnica/ - Rokietnica/Pocztowa - Rokietnica/Golęcińska - Kiekrz/Kierska - Kierska - Chojnicka - Słupska - Dąbrowskiego - OGRODY|OGRODY - Szpitalna - Nowina - Dąbrowskiego - Słupska - Chojnicka - Kierska - Kiekrz/Kierska - Rokietnica/Golęcińska - Rokietnica/Pocztowa - Rokietnica/Szamotulska - Rokietnica/Szkolna - Rokietnica/Trakt Napoleoński - Kiekrz/Poznańska - Starzyny/Poznańska - STARZYNY RYNKOWA
|
Bus | Details |
834 |
834
ŻYDOWO PĘTLA - OGRODY|OGRODY - ŻYDOWO PĘTLA
ŻYDOWO PĘTLA - Żydowo/Przecławska - Żydowo/Rostworowska - Rostworowo/Rokietnicka - Rokietnica/Kolejowa - Rokietnica/Koszycy - Krzyszkowo/Koszycy - Rokietnica/Koszycy - Rokietnica/ - Rokietnica/Pocztowa - Rokietnica/Golęcińska - Kiekrz/Kierska - Kierska - Chojnicka - Słupska - Dąbrowskiego - OGRODY^# - Kurs bez wjazdu na pętlę: Krzyszkowo^K - Kurs z wjazdem na pętlę: Krzyszkowo|OGRODY - Szpitalna - Nowina - Dąbrowskiego - Słupska - Chojnicka - Kierska - Kiekrz/Kierska - Rokietnica/Golęcińska - Rokietnica/Pocztowa - Rokietnica/Szamotulska - Rokietnica/Koszycy - Krzyszkowo/Koszycy - Rokietnica/Koszycy - Rokietnica/Kolejowa - Rostworowo/Rokietnicka - Żydowo/Rostworowska - Żydowo/Przecławska - ŻYDOWO PĘTLA^# - Kurs bez wjazdu na pętlę: Krzyszkowo^P - Kurs wydłużony do pętli: Przecław
|
Bus | Details |
835 |
835
OGRODY - KIEKRZ|KIEKRZ - OGRODY
OGRODY - Dąbrowskiego - Żeromskiego - Niestachowska - Wojska Polskiego - Golęcińska - Koszalińska - Psarskie - Chojnicka - Wilków Morskich - KIEKRZ^R - Kurs wydłużony do przystanku: Rokietnica/Węzęł Przesiadkowy|KIEKRZ - Chojnicka - Psarskie - Koszalińska - Golęcińska - Wojska Polskiego - Niestachowska - Żeromskiego - Przybyszewskiego - Szpitalna - OGRODY
|
Bus | Details |
836 |
836
OGRODY - KOBYLNIKI TARNOWSKA|KOBYLNIKI TARNOWSKA - OGRODY
OGRODY - Dąbrowskiego - Żeromskiego - Niestachowska - Wojska Polskiego - Golęcińska - Koszalińska - Psarskie - Chojnicka - Wilków Morskich - Chojnicka - Podjazdowa - Kobylniki/Podjazdowa - Kobylniki/Szamotulska - Napachanie/Kobylnicka - Kobylniki/Szkolna - Kobylniki/Kobylnicka - KOBYLNIKI TARNOWSKA|KOBYLNIKI TARNOWSKA - Kobylniki/Szkolna - Napachanie/Poznańska - Kobylniki/Szamotulska - Kobylniki/Podjazdowa - Kierska - Podjazdowa - Chojnicka - Wilków Morskich - Chojnicka - Psarskie - Koszalińska - Golęcińska - Wojska Polskiego - Niestachowska - Żeromskiego - Przybyszewskiego - Szpitalna - OGRODY
|
Bus | Details |
837 |
837
OGRODY - PAWŁOWICE PĘTLA|PAWŁOWICE PĘTLA - OGRODY
OGRODY - Dąbrowskiego - Żeromskiego - Niestachowska - Wojska Polskiego - Golęcińska - Koszalińska - Psarskie - Chojnicka - Wilków Morskich - Chojnicka - Pawłowicka - Kiekrz/Czysta - Pawłowice/Pawłowicka - Pawłowice/Szkolna - PAWŁOWICE PĘTLA|PAWŁOWICE PĘTLA - Pawłowice/Pawłowicka - Kiekrz/Czysta - Chojnicka - Wilków Morskich - Chojnicka - Psarskie - Koszalińska - Golęcińska - Wojska Polskiego - Niestachowska - Żeromskiego - Przybyszewskiego - Szpitalna - OGRODY
|
Bus | Details |
577
KIDW02