ID | Description | Type | |
---|---|---|---|
156 |
156
KRZYŻOWNIKI - OGRODY|OGRODY - KRZYŻOWNIKI
KRZYŻOWNIKI - Słupska - Sianowska - Dąbrowskiego - OGRODY|OGRODY - Szpitalna - Nowina - Dąbrowskiego - Sianowska - Słupska - KRZYŻOWNIKI
|
Bus | Details |
186 |
186
KIEKRZ - OGRODY|OGRODY - KIEKRZ
KIEKRZ - Wilków Morskich - Chojnicka - Słupska - Sianowska - Dąbrowskiego - OGRODY|OGRODY - Szpitalna - Nowina - Dąbrowskiego - Sianowska - Słupska - Chojnicka - Wilków Morskich - KIEKRZ^P - kurs z wjazdem na przystanek: Psarskie Przejazd Kolejowy
|
Bus | Details |
833 |
833
STARZYNY RYNKOWA - OGRODY|OGRODY - STARZYNY RYNKOWA
STARZYNY RYNKOWA - Starzyny/Poznańska - Kiekrz/Poznańska - Rokietnica/Trakt Napoleoński - Rokietnica/Szkolna - Rokietnica/ - Rokietnica/Pocztowa - Rokietnica/Golęcińska - Kiekrz/Kierska - Kierska - Chojnicka - Słupska - Dąbrowskiego - OGRODY|OGRODY - Szpitalna - Nowina - Dąbrowskiego - Słupska - Chojnicka - Kierska - Kiekrz/Kierska - Rokietnica/Golęcińska - Rokietnica/Pocztowa - Rokietnica/Szamotulska - Rokietnica/Szkolna - Rokietnica/Trakt Napoleoński - Kiekrz/Poznańska - Starzyny/Poznańska - STARZYNY RYNKOWA
|
Bus | Details |
834 |
834
ŻYDOWO PĘTLA - OGRODY|OGRODY - ŻYDOWO PĘTLA
ŻYDOWO PĘTLA - Żydowo/Przecławska - Żydowo/Rostworowska - Rostworowo/Rokietnicka - Rokietnica/Kolejowa - Rokietnica/Koszycy - Krzyszkowo/Koszycy - Rokietnica/Koszycy - Rokietnica/ - Rokietnica/Pocztowa - Rokietnica/Golęcińska - Kiekrz/Kierska - Kierska - Chojnicka - Słupska - Dąbrowskiego - OGRODY^# - Kurs bez wjazdu na pętlę: Krzyszkowo^K - Kurs z wjazdem na pętlę: Krzyszkowo|OGRODY - Szpitalna - Nowina - Dąbrowskiego - Słupska - Chojnicka - Kierska - Kiekrz/Kierska - Rokietnica/Golęcińska - Rokietnica/Pocztowa - Rokietnica/Szamotulska - Rokietnica/Koszycy - Krzyszkowo/Koszycy - Rokietnica/Koszycy - Rokietnica/Kolejowa - Rostworowo/Rokietnicka - Żydowo/Rostworowska - Żydowo/Przecławska - ŻYDOWO PĘTLA^# - Kurs bez wjazdu na pętlę: Krzyszkowo^P - Kurs wydłużony do pętli: Przecław
|
Bus | Details |
623
OGDY04