ID | Description | Type | |
---|---|---|---|
148 |
148
ŁAWICA - RONDO KAPONIERA|BAŁTYK - ŁAWICA
ŁAWICA - Złotowska - Brzechwy - Strzegomska - Marcelińska - Bułgarska - Bukowska - Zwierzyniecka - RONDO KAPONIERA|BAŁTYK - Bukowska - Bułgarska - Marcelińska - Strzegomska - Brzechwy - Bukowska - Perzycka - Złotowska - ŁAWICA
|
Bus | Details |
191 |
191
OS. SOBIESKIEGO - OS. KOPERNIKA|OS. KOPERNIKA - OS. SOBIESKIEGO
OS. SOBIESKIEGO - Stróżyńskiego - Szymanowskiego - Opieńskiego - Umultowska - Połabska - Aleje Solidarności - Piątkowska - Maczka - Nad Wierzbakiem - św. Wawrzyńca - Żeromskiego - Dąbrowskiego - Szpitalna - Bukowska - Bułgarska - Jugosłowiańska - Promienista - OS. KOPERNIKA|OS. KOPERNIKA - Jugosłowiańska - Bułgarska - Bukowska - Szpitalna - Dąbrowskiego - Żeromskiego - św. Wawrzyńca - Nad Wierzbakiem - Maczka - Piątkowska - Aleje Solidarności - Połabska - Umultowska - Opieńskiego - Szymanowskiego - Smoleńska - Stróżyńskiego - OS. SOBIESKIEGO
|
Bus | Details |
193 |
193
OS. SOBIESKIEGO - GÓRCZYN PKM|OS. SOBIESKIEGO - GÓRCZYN PKM|GÓRCZYN PKM - OS. SOBIESKIEGO|GÓRCZYN PKM - OS. SOBIESKIEGO
OS. SOBIESKIEGO - Jaroczyńskiego - Wojciechowskiego - Piątkowska - Aleje Solidarności - Witosa - Niestachowska - Żeromskiego - Dąbrowskiego - Szpitalna - Bukowska - Kolorowa - Bułgarska - Grunwaldzka - Jawornicka - Promienista - Ściegiennego - Zgoda - GÓRCZYN PKM^# - kurs z pominięciem przystanku: Jasna|OS. SOBIESKIEGO - Stróżyńskiego - Jaroczyńskiego - Wojciechowskiego - Piątkowska - Aleje Solidarności - Witosa - Niestachowska - Żeromskiego - Dąbrowskiego - Szpitalna - Bukowska - Bułgarska - Grunwaldzka - Jawornicka - Promienista - Ściegiennego - Zgoda - GÓRCZYN PKM^# - kurs z pominięciem przystanku: Jasna|GÓRCZYN PKM - Ściegiennego - Promienista - Jawornicka - Grunwaldzka - Bułgarska - Bukowska - Szpitalna - Dąbrowskiego - Żeromskiego - Niestachowska - Witosa - Aleje Solidarności - Piątkowska - Wojciechowskiego - Jaroczyńskiego - Stróżyńskiego - OS. SOBIESKIEGO^# - kurs z pominięciem przystanku: Jasna|GÓRCZYN PKM - Zgoda - Ściegiennego - Promienista - Jawornicka - Grunwaldzka - Bułgarska - Bukowska - Szpitalna - Dąbrowskiego - Żeromskiego - Niestachowska - Witosa - Aleje Solidarności - Piątkowska - Wojciechowskiego - Jaroczyńskiego - Stróżyńskiego - OS. SOBIESKIEGO^# - kurs z pominięciem przystanku: Jasna
|
Bus | Details |
222 |
222
MOGILEŃSKA - PORT LOTNICZY ŁAWICA|PORT LOTNICZY ŁAWICA - MOGILEŃSKA
MOGILEŃSKA - Pusta - Warszawska - Browarna - Abpa Dymka - Folwarczna - Szwajcarska - Kurlandzka - Chartowo - Piaśnicka - Inflancka - Piłsudskiego - Zamenhofa - Krzywoustego - Królowej Jadwigi - Towarowa - Składowa - al. Niepodległości - Roosevelta - Bukowska - Grochowska - Marcelińska - Bułgarska - Bukowska - Leśnych Skrzatów - Brzechwy - Bukowska - PORT LOTNICZY ŁAWICA^D - kurs z wjazdem na przystanek: Darzybór|PORT LOTNICZY ŁAWICA - Perzycka - Złotowska - Brzechwy - Leśnych Skrzatów - Bukowska - Bułgarska - Marcelińska - Grochowska - Bukowska - Zwierzyniecka - Roosevelta - Fredry - al. Niepodległości - Towarowa - al. Niepodległości - Królowej Jadwigi - Krzywoustego - Zamenhofa - Piłsudskiego - Inflancka - Piaśnicka - Chartowo - Kurlandzka - Szwajcarska - Folwarczna - Abpa Dymka - Browarna - Światopełka - Warszawska - Pusta - MOGILEŃSKA^D - kurs z wjazdem na przystanek: Darzybór
|
Bus | Details |
772
OGNI01