ID | Description | Type | |
---|---|---|---|
610 |
610
DĘBIEC PKM - GÓRCZYN PKM|GÓRCZYN PKM - DĘBIEC PKM
DĘBIEC PKM - 28 Czerwca 1956 r. - Luboń/Dębiecka - Luboń/Powstańców Wlkp. - Luboń/Streicha - Luboń/Dworcowa - Luboń/Fabryczna - Luboń/Wojska Polskiego - Luboń/Pleszewska - Luboń/Poniatowskiego - Kotowo - Modlibowskiej - Fabianowo - Głogowska - Zgoda - GÓRCZYN PKM^W - Kurs z wjazdem na przystanek: Wołowska n/ż|GÓRCZYN PKM - Głogowska - Lerczakówny - Kowalewicka - Kotowo - Luboń/Poniatowskiego - Luboń/Traugutta - Luboń/Wojska Polskiego - Luboń/Jana III Sobieskiego - Luboń/Fabryczna - Luboń/ - Luboń/Fabryczna - Luboń/Dworcowa - Luboń/Streicha - Luboń/Żabikowska - Luboń/Dębiecka - Luboń/Armii Poznań - 28 Czerwca 1956 r. - DĘBIEC PKM
|
Bus | Details |
611 |
611
DĘBIEC PKM - LUBOŃ ŻABIKOWO|LUBOŃ ŻABIKOWO - DĘBIEC PKM
DĘBIEC PKM - Opolska - Luboń/Żabikowska - Luboń/Kościuszki - Luboń/Poniatowskiego - LUBOŃ ŻABIKOWO^A - Kurs wydłużony do przystanku: Sycowska Centrum Handlowe|LUBOŃ ŻABIKOWO - Luboń/Kościuszki - Luboń/Żabikowska - Opolska - DĘBIEC PKM
|
Bus | Details |
614 |
614
GÓRCZYN PKM - ŁĘCZYCA DWORCOWA|ŁĘCZYCA DWORCOWA - GÓRCZYN PKM
GÓRCZYN PKM - Zgoda - Rakoniewicka - Czechosłowacka - Górecka - Jesionowa - Opolska - Luboń/Żabikowska - Luboń/Powstańców Wlkp. - Luboń/Streicha - Luboń/Cieszkowskiego - Luboń/Pułaskiego - Luboń/Wschodnia - Luboń/Jana III Sobieskiego - Luboń/Kwiatowa - Luboń/ - Łęczyca/Poznańska - ŁĘCZYCA DWORCOWA|ŁĘCZYCA DWORCOWA - Luboń/Kręta - Luboń/Kwiatowa - Luboń/Jana III Sobieskiego - Luboń/Wschodnia - Luboń/Cieszkowskiego - Luboń/Streicha - Luboń/Żabikowska - Opolska - Jesionowa - Górecka - Czechosłowacka - Zgoda - GÓRCZYN PKM
|
Bus | Details |
701 |
701
GÓRCZYN PKM - KOMORNIKI JEZIORNA|KOMORNIKI JEZIORNA - GÓRCZYN PKM
GÓRCZYN PKM - Zgoda - Rakoniewicka - Czechosłowacka - Górecka - Jesionowa - Opolska - Luboń/Żabikowska - Luboń/Jana III Sobieskiego - Luboń/Kręta - Wiry/Laskowska - Wiry/Łęczycka - Wiry/Komornicka - Komorniki/Komornicka - Komorniki/Poznańska - Komorniki/Zakładowa - KOMORNIKI JEZIORNA^K - Kurs wydłużony do przystanku: Komorniki/Os. Kompozytorów|KOMORNIKI JEZIORNA - Komorniki/Poznańska - Komorniki/Nizinna - Komorniki/Komornicka - Wiry/Komornicka - Wiry/Łęczycka - Wiry/Laskowska - Luboń/Kręta - Luboń/Jana III Sobieskiego - Luboń/Żabikowska - Opolska - Jesionowa - Górecka - Czechosłowacka - Zgoda - GÓRCZYN PKM
|
Bus | Details |
987
LUOLU02