ID | Description | Type | |
---|---|---|---|
180 |
180
SYCOWSKA CENTRUM HANDLOWE - GÓRCZYN PKM|GÓRCZYN PKM - SYCOWSKA CENTRUM HANDLOWE
SYCOWSKA CENTRUM HANDLOWE - Opłotki - Marii Lange - Sycowska - Wołowska - Krzepicka - Wołowska - Fabianowo - Lerczakówny - Kowalewicka - Modlibowskiej - Fabianowo - Głogowska - Zgoda - GÓRCZYN PKM|GÓRCZYN PKM - Głogowska - Lerczakówny - Fabianowo - Wołowska - Krzepicka - Wołowska - Sycowska - Marii Lange - Opłotki - SYCOWSKA CENTRUM HANDLOWE^R - kurs skrócony do pętli: Rudnicze
|
Bus | Details |
610 |
610
DĘBIEC PKM - GÓRCZYN PKM|GÓRCZYN PKM - DĘBIEC PKM
DĘBIEC PKM - 28 Czerwca 1956 r. - Luboń/Dębiecka - Luboń/Powstańców Wlkp. - Luboń/Streicha - Luboń/Dworcowa - Luboń/Fabryczna - Luboń/Wojska Polskiego - Luboń/Pleszewska - Luboń/Poniatowskiego - Kotowo - Modlibowskiej - Fabianowo - Głogowska - Zgoda - GÓRCZYN PKM^W - Kurs z wjazdem na przystanek: Wołowska n/ż|GÓRCZYN PKM - Głogowska - Lerczakówny - Kowalewicka - Kotowo - Luboń/Poniatowskiego - Luboń/Traugutta - Luboń/Wojska Polskiego - Luboń/Jana III Sobieskiego - Luboń/Fabryczna - Luboń/ - Luboń/Fabryczna - Luboń/Dworcowa - Luboń/Streicha - Luboń/Żabikowska - Luboń/Dębiecka - Luboń/Armii Poznań - 28 Czerwca 1956 r. - DĘBIEC PKM
|
Bus | Details |
702 |
702
KOMORNIKI OS. ZIELONE WZGÓRZE - GÓRCZYN PKM|GÓRCZYN PKM - KOMORNIKI OS. ZIELONE WZGÓRZE
KOMORNIKI OS. ZIELONE WZGÓRZE - Komorniki/Sadowa - Komorniki/Młyńska - Komorniki/Zakładowa - Komorniki/Nizinna - Komorniki/Komornicka - Komorniki/Żabikowska - Luboń/Pleszewska - Luboń/Poniatowskiego - Kotowo - Modlibowskiej - Fabianowo - Głogowska - Zgoda - GÓRCZYN PKM|GÓRCZYN PKM - Głogowska - Lerczakówny - Kowalewicka - Kotowo - Luboń/Poniatowskiego - Luboń/Pleszewska - Komorniki/Żabikowska - Komorniki/Komornicka - Komorniki/Poznańska - Komorniki/Zakładowa - Komorniki/Młyńska - Komorniki/Sadowa - KOMORNIKI OS. ZIELONE WZGÓRZE ^W - Kurs z wjazdem na przystanek: Wołowska n/ż
|
Bus | Details |
1004
KOWA02