ID | Description | Type | |
---|---|---|---|
149 |
149
GÓRCZYN PKM - DĘBIEC PKM|DĘBIEC PKM - GÓRCZYN PKM
GÓRCZYN PKM - Zgoda - Głogowska - Ostatnia - Bohaterów Westerplatte - Kołłątaja - Opolska - Jesionowa - Górecka - Czechosłowacka - Łozowa - 28 Czerwca 1956 r. - DĘBIEC PKM|DĘBIEC PKM - Łozowa - Czechosłowacka - Górecka - Jesionowa - Opolska - Kołłątaja - Bohaterów Westerplatte - Ostatnia - Głogowska - Zgoda - GÓRCZYN PKM
|
Bus | Details |
602 |
602
DĘBIEC PKM - ŁĘCZYCA DWORCOWA|ŁĘCZYCA DWORCOWA - DĘBIEC PKM
DĘBIEC PKM - 28 Czerwca 1956 r. - Luboń/Armii Poznań - Łęczyca/Poznańska - ŁĘCZYCA DWORCOWA^P - Kurs z wjazdem na przystanek: Luboń/Park Przemysłowy|ŁĘCZYCA DWORCOWA - Luboń/Armii Poznań - 28 Czerwca 1956 r. - DĘBIEC PKM^P - Kurs z wjazdem na przystanek: Luboń/Park Przemysłowy
|
Bus | Details |
610 |
610
DĘBIEC PKM - GÓRCZYN PKM|GÓRCZYN PKM - DĘBIEC PKM
DĘBIEC PKM - 28 Czerwca 1956 r. - Luboń/Dębiecka - Luboń/Powstańców Wlkp. - Luboń/Streicha - Luboń/Dworcowa - Luboń/Fabryczna - Luboń/Wojska Polskiego - Luboń/Pleszewska - Luboń/Poniatowskiego - Kotowo - Modlibowskiej - Fabianowo - Głogowska - Zgoda - GÓRCZYN PKM^W - Kurs z wjazdem na przystanek: Wołowska n/ż|GÓRCZYN PKM - Głogowska - Lerczakówny - Kowalewicka - Kotowo - Luboń/Poniatowskiego - Luboń/Traugutta - Luboń/Wojska Polskiego - Luboń/Jana III Sobieskiego - Luboń/Fabryczna - Luboń/ - Luboń/Fabryczna - Luboń/Dworcowa - Luboń/Streicha - Luboń/Żabikowska - Luboń/Dębiecka - Luboń/Armii Poznań - 28 Czerwca 1956 r. - DĘBIEC PKM
|
Bus | Details |
651 |
651
DĘBIEC PKM - MOSINA DWORZEC KOLEJOWY|MOSINA DWORZEC KOLEJOWY - DĘBIEC PKM
DĘBIEC PKM - 28 Czerwca 1956 r. - Luboń/Armii Poznań - Łęczyca/Poznańska - Puszczykowo/Poznańska - Puszczykowo/Piaskowa - Puszczykowo/Kasprowicza - Puszczykowo/Dworcowa - Puszczykowo/Nadwarciańska - Puszczykowo/Kraszewskiego - Mosina/Rzeczypospolitej Mosińskiej - Mosina/Mostowa - Mosina/Dworcowa - MOSINA DWORZEC KOLEJOWY^B - Kurs skrócony do przystanku: Puszczykowo/Niwka Szpital, kurs z wjazdem na przystanek: Luboń/Park Przemysłowy^L - Kurs z wjazdem na przystanek: Luboń/Park Przemysłowy^P - Kurs skrócony do przystanku: Puszczykowo/Niwka Szpital|MOSINA DWORZEC KOLEJOWY - Mosina/Mostowa - Mosina/Rzeczypospolitej Mosińskiej - Puszczykowo/Kraszewskiego - Puszczykowo/Nadwarciańska - Puszczykowo/Dworcowa - Puszczykowo/Libelta - Puszczykowo/Piaskowa - Puszczykowo/Poznańska - Łęczyca/Poznańska - Luboń/Armii Poznań - 28 Czerwca 1956 r. - DĘBIEC PKM^L - Kurs z wjazdem na przystanek: Luboń/Park Przemysłowy
|
Bus | Details |
3626
KALI02