ID | Description | Type | |
---|---|---|---|
3 |
3
UNII LUBELSKIEJ - BŁAŻEJA|BŁAŻEJA - UNII LUBELSKIEJ
UNII LUBELSKIEJ - Unii Lubelskiej - Żegrze - Chartowo - Trasa Kórnicka - Warczygłowy - Kórnicka - Mostowa - pl. Bernardyński - Podgórna - Aleje Marcinkowskiego - 27 Grudnia - Fredry - Roosevelta - Pułaskiego - Winogrady - Przełajowa - Naramowicka - al. Praw Kobiet - BŁAŻEJA^F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Os. Czecha^N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych^W - kurs skrócony do przystanku: Włodarska|BŁAŻEJA - Naramowicka - Przełajowa - Winogrady - Pułaskiego - Roosevelta - Święty Marcin - Aleje Marcinkowskiego - Podgórna - pl. Bernardyński - Mostowa - Kórnicka - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Chartowo - Żegrze - Unii Lubelskiej - UNII LUBELSKIEJ^F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Os. Lecha^G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Kaponiera, Dworzec Zachodni^N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
|
Tram / Streetcar / Light Rail | Details |
10 |
10
BŁAŻEJA - DĘBIEC PKM|DĘBIEC PKM - BŁAŻEJA
BŁAŻEJA - al. Praw Kobiet - Naramowicka - Przełajowa - Winogrady - Pułaskiego - Roosevelta - Matyi - Wierzbięcice - 28 Czerwca 1956 r. - DĘBIEC PKM^F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Wierzbięcice, AWF, Rondo Rataje, Kó rnicka, Os. Lecha^G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Most Dworcowy, Dworzec Zachodni^N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych^W - kurs skrócony do przystanku: Wilczak|DĘBIEC PKM - Wierzbięcice - Matyi - Roosevelta - Pułaskiego - Winogrady - Przełajowa - Naramowicka - al. Praw Kobiet - BŁAŻEJA^F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Rynek Wildecki, AWF, Rondo Rataje, Kórnicka, Os. Lecha^G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Traugutta^N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
|
Tram / Streetcar / Light Rail | Details |
3848
WILC42