ID | Description | Type | |
---|---|---|---|
7 |
7
POŁABSKA - OGRODY|OGRODY - POŁABSKA
POŁABSKA - Aleje Solidarności - Murawa - Winogrady - Pułaskiego - Fredry - pl. Ratajskiego - pl. Wielkopolski - Małe Garbary - Wyszyńskiego - Jana Pawła II - Zamenhofa - Hetmańska - Reymonta - Przybyszewskiego - Dąbrowskiego - OGRODY^G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Most Teatralny, Dworzec Zachodni^N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych^S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Rondo Śródka, Ron do Rataje, Rondo Starołęka|OGRODY - Przybyszewskiego - Reymonta - Hetmańska - Zamenhofa - Jana Pawła II - Wyszyńskiego - Małe Garbary - pl. Wielkopolski - pl. Ratajskiego - Fredry - Roosevelta - Pułaskiego - Winogrady - Murawa - Aleje Solidarności - POŁABSKA^F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Rondo Starołęka, Rondo Rataje, Kórn icka, Os. Lecha^G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Nowaka-Jeziorańskiego^N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych^S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Rondo Starołęka
|
Tram / Streetcar / Light Rail | Details |
19 |
19
DĘBIEC PKM - POŁABSKA|POŁABSKA - DĘBIEC PKM
DĘBIEC PKM - 28 Czerwca 1956 r. - Górna Wilda - Królowej Jadwigi - Strzelecka - Aleje Marcinkowskiego - 27 Grudnia - Fredry - Roosevelta - Pułaskiego - Winogrady - Murawa - Aleje Solidarności - POŁABSKA^N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych|POŁABSKA - Murawa - Winogrady - Pułaskiego - Fredry - Gwarna - Święty Marcin - Aleje Marcinkowskiego - Strzelecka - Królowej Jadwigi - Górna Wilda - 28 Czerwca 1956 r. - DĘBIEC PKM^F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Pamiątkowa, Rondo Starołęka, Rondo Żegrze^N - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
|
Tram / Streetcar / Light Rail | Details |
48
ROSO42